wybierz styl: lato zima
SZUKAJ NOCLEGU:
Obszar *
Region/Okolica
Miejscowość
Rodzaj
Cena do
SZUKAJ USŁUGI:
Obszar *
Region/Okolica
Miejscowość
Rodzaj

Ski Region Śnieżnik

Kotlina Kłodzka rajem dla narciarzy? Nowe atrakcje.
Dwie nowe koleje linowe, darmowy bus i jeden karnet dla trzech ośrodków to argumenty, którymi stacje narciarskie z regionu Masywu Śnieżnika chcą przyciągnąć narciarzy.

Ski Region Śnieżnik to trzy stacje narciarskie, usytuowane w regionie Masywu Śnieżnika. Wspólny projekt stacji narciarskich Czarna Góra, Kamienica i Lądek Zdrój, wspierany przez gminy Stronie Śląskie i Lądek Zdrój, nawiązuje do powstałej w latach 70. koncepcji dużego ośrodka narciarskiego, umiejscowionego na tych terenach.

Jeden karnet, trzy ośrodki - Umożliwi szusowanie we wszystkich trzech ośrodkach za pośrednictwem jednego karnetu. 

SKI REGION ŚNIEŻNIK W LICZBACH:

  • 13 km znakomicie przygotowanych tras
  • 5 kolei linowych, 12 wyciągów orczykowych i talerzykowych
  • 3 taśmy bieżne na dzieci
  • 2700 miejsc parkingowych tuż przy stokach
  • 12 000 miejsc noclegowych
  • rozbudowana infrastruktura gastronomiczna
  • wypożyczalnie sprzętu
  • szkoły narciarskie i snowboardowe
  • profesjonalny snowpark
              
 Kliknij na obrazek aby powiększyć. Więcej tutaj

Czarna Góra

- Nowemu przedsięwzięciu sprzyjają doskonałe warunki geograficzne - twierdzi kierownik ośrodka narciarskiego Czarna Góra i dodaje -- Nigdy nie będziemy mieli w Polsce gór takich jak Alpy, jednak możemy konkurować z zagranicznymi ośrodkami jakością usług i infrastrukturą. Właśnie taki cel stawiamy przed sobą.

 

Stacja Narciarska Kamienica

Jeździmy po obu stronach góry

Stacja Narciarska Kamienica czynna jest po obu stronach góry Zawada- od strony Bolesławowa kolej linowa BOLEK i od strony Kamienicy- wyciągi orczykowe.

Karnety można kupić po obu stronach, możliwość zapłaty kartą. U NAS NIE MA KOLEJEK.

Przypominamy również, że od strony Kamienicy przy wyciągu nr 2 funkcjonuje na stałe zamontowany system do pomiaru czasu. Można zatem organizować zawody np. rodzinne i inne w dowolych konfiguracjach; System działa w godzinach 9.00 - 16.00, bezpłatnie.

A po nartach zapraszamy na oryginalne piwo z własnego Browaru

Stok od Strony wsi Kamienica

www.snakmienica.pl

 

Stacja Narciarska Lądek Zdrój

Dzięki rozbudowie infrastruktury, w ramach Ski Regionu Śnieżnik jesteśmy w stanie przewieźć na górę ponad 17 tys. osób w ciągu godziny - twierdzi Artur Kołodziej ze Stacji Narciarskiej Lądek Zdrój.

Stacja jest niewielkim ośrodkiem narciarskim położonym na północnych stokach Trojaka. Wyciąg znajduje się na wysokości 600 m, a różnica poziomów między początkiem, a końcem stoku wynosi 100 m. Od części zdrojowej Lądka Zdroju, ośrodek oddalony jest ok. 300 m - piszą na swojej stronie www.

 Info: http://www.tvn24.pl

 

 

 

 

2016-01-18 18:59:19

Copyright: Masyw Śnieżnika Strona GłównaRajd StrońskiNoclegiGastronomiaSport i rozrywkaNarty & deskaKamery on-lineAtrakcjeInfo Projekt i wykonanie: NetAs