wybierz styl: lato zima
SZUKAJ NOCLEGU:
Obszar *
Region/Okolica
Miejscowość
Rodzaj
Cena do
SZUKAJ USŁUGI:
Obszar *
Region/Okolica
Miejscowość
Rodzaj

To był drugi rok pandemii. Rygory sanitarne na tyle poluźniono, że mogliśmy niemal swobodnie przeprowadzić 10. Jubileuszową edycję Rajdu Strońskiego. Po raz kolejny wróciliśmy do Kamienicy, do gościnnej dla nas Stacji Narciarskiej. Pod wodzą Pawła Dywańskiego i Antoniego Cygana grupy rowerowa i piesza wyruszyły na trasy Gór Bialskich i Masywu Śnieżnika. Rowerzyści oczywiście objeździli trasy poza tym obszarem, korzystając z singletracków, których na Ziemi Kłodzkiej, a także w naszym regionie, mamy sporo.

Jak zwykle zaczynamy od pamiatkowego zdjęcia na starcie, tym razem w Kamienicy.

Strońska Grupa Rowerowa jak zawsze licznie stawia się na naszych rajdach, co doceniamy i liczymy na stałą współpracę.

 

I kilka zdjęć z tras rajdowych

Zakończenie każdego rajdu to grill oraz rozstrzygnięcie konkursów wiedzy o regionie oraz upominki dla uczestników. Każdy z uczestników otrzymał Dyplom potwierdzający udział w Rajdzie. Wręczenia duplomów, nagród i upominków dokonał Patron Honorowy Rajdu, Burmistrz Stronia Śląskiego, Pan Dariusz Chromiec, a całością tej zakończeniowej imprezy zarządzała jak zwykle Agnieszka Gawron, wspirana przez Genowefę Biernacką.

Agnieszka na biało a Burmistrz ubiorem dostosował się do stylu rajdowego.

Upominki, ufundowane przez naszych Sponsorów (dziękujemy) otrzymali też najmłodsi uczestnicy Rajdu, których jak widać było sporo. Na koniec pożegnaliśmy się życząc sobie spotkania na kolejnym, 11. Rajdzie Strońskim. 

 

2022-08-10 21:59:56

Copyright: Masyw Śnieżnika Strona GłównaRajd StrońskiNoclegiGastronomiaSport i rozrywkaNarty & deskaKamery on-lineAtrakcjeInfo Projekt i wykonanie: NetAs