wybierz styl: lato zima
SZUKAJ NOCLEGU:
Obszar *
Region/Okolica
Miejscowość
Rodzaj
Cena do
SZUKAJ USŁUGI:
Obszar *
Region/Okolica
Miejscowość
Rodzaj

– Park linowy to 3 trasy zawieszone na wysokości od 1,5m do 10m i  o różnym stopniu trudności. Przeszkody składają się z przeszkód typu kładki, mosty, liny U, zajazdy, tyrolka, skok tarzana i wiele innych. Każdy uczestnik zabawy ma zapewnione: wypożyczenie profesjonalnego sprzętu alpinistycznego, szkolenie instruktażowe, przejście trasy szkoleniowej, opiekę instruktora podczas przechodzenia przez trasy.
– Mini golf to gra dla każdego bez względu na wiek i doświadczenie. Gra składa się z 18 stanowisk o różnym stopniu trudności i urozmaiconych różnymi przeszkodami co sprawia, że gra jest bardziej atrakcyjna. Gra polega na wbiciu piłeczki do każdego z dołków przy jak najmniejszej liczbie uderzeń. Każdy z uczestników otrzymuje niezbędny sprzęt oraz kartę do notowania wyników – wygrywa uczestnik z najmniejszą ilością punktów.

Mini golf to idealna zabawa połączona z rywalizacją dla całej rodziny.

Łucznictwo to zabawa dla każdego bez względu na wiek, każdy z uczestników otrzymuje niezbędny sprzęt oraz stanowisko z tarczą. Zastosowanie strzał z gumowymi przyssawkami gwarantuje bezpieczną zabawę.

– Strzelnica wiatrówkowa – już otwarta! Czas poćwiczyć celność.

www.park.kletno.pl  

 

2016-08-01 14:21:40

Copyright: Masyw Śnieżnika Strona GłównaRajd StrońskiNoclegiGastronomiaSport i rozrywkaNarty & deskaKamery on-lineAtrakcjeInfo Projekt i wykonanie: NetAs